Масляна в Ямполі

17 лютого 2018 року в центрі селища Ямпіль проведена концертно-розважальна програма .

З 10 години ранку біля приміщення «Універмагу» зібралися мешканці селища і навколишніх сіл. З чудовими привітаннями-жартами, запальними  веселими піснями громаду  зустрічав народний хор «Барвінок»,керівник Примак Микола Андрійович. Протягом 2.5 годин артисти дарували людям веселий настрій. У  ході концертної програми були розіграні святкова лоторея, різноманітні конкурси. аукціони. Щедро частувала присутніх  Весна зі своїми помічниками короваєм, багатьом дісталися в подарунок пакети з насінням  огородніх культур для посіву та смаколики. Для наймолодших мешканців селища працівники Ямпільського ДНЗ «Малятко» підготували конкурси і  нагороджували  дітлахів призами і солодощами, наданими приватними підприємцями.

До послуг мешканців працювала похідна кухня: кухарі роздавали смачну  пшоняну кашу і солодкий напій присутнім.

Ямпільська селищна рада щиро дякує місцевим підприємцям – Морі С.М,, Зибіній Р.П..Завгородній С.А..Черторижській В.Л., Ковальову П.В,  Петруні Л.Є., Козюлі Л.,Деміч Н.І.,Рябуха О.В.,Бакун О.А за надану допомогу у проведенні свята. Сердечно вдячні і керівникам  телерадіокомунікаційної  компанії «Едельвейс» Дорошкевичу Є.К. та  сільгосппідриємств «Аграй» Разнову В.О. і "Промінь" Чудесі В.В.

І звичайно, вдячні всім учасникам, які дарували і дорослим, і малим чудовий святковий настрій- працівникам районного Центру культури і дозвілля та ДНЗ «Малятко»

Хай буде щасливим і радісним весь рік!