День незалежності України

Дата: 26.08.2017 08:10

24 серпня Україна святкувала одне з найголовніших державних свят – День незалежності України.

З нагоди цього  свята селищна рада провела ряд змагань.

З 9-00 години ранку в центрі селища, на спортивному майданчику, змагання з футболу розпочали команди школярів. Після завершення матчу футболістам вручені солодощі – морозиво.

З 10-00 години  у змаганнях з волейболу перемогу виборювали 3 команди дорослих мешканців селища. Усі три команди показали достатній рівень майстерності, вражали професійними подачами і прийомом м’ячів. Переможці  гри отримали грамоту і продуктовий набір, а ще 2 команди-учасники отримали подяки від селищного голови за пропагування здорового способу життя.

Свої здібності з логічного мислення продемонстрували і шахісти. У результаті напруженої боротьби були визначені переможці серед хлопчиків і дівчаток. Усім вручені грамоти і призи за перемогу від селищної ради..