Відбулася 20 сесія 7 скликання

Дата: 15.07.2017 08:14

14.07.2017 року в приміщенні Ямпільської селищної ради відбулося засідання 20 сесії 7 скликання .  У сесії взяли участь 14 депутатів із 22-х.

На засіданні заслухали інформацію генерального директора ТОВ «Водолій-БС» Сахошка В.В. щодо надання послуг населенню в період з липня 2016-2017 рр., звіт завідуючих ДНЗ ясла-садок «Малятко» Мерцалової Ю.С. та ДНЗ «Золотий ключик» Шарякової Л.О. про навчально-виховний процес, матеріальну базу закладу та харчування дітей, звіт селищного голови Цибулько Н.М. про виконання програми соціального та економічного розвитку територіальної громади за І півріччя 2017 року. Затвердили  ставки з єдиного податку для фізичних осіб підприємців, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, ставки земельного податку на 2018 рік.

Також, розглянули питання про регулювання земельних відносин на території Ямпільської селищної ради.

Більш детальніша інформація буде розміщена на сайті селищної ради в рубриці Рішення сесій.