Ще один новий дах

Завершений капітальний ремонт покрівлі двоповерхового цегляного будинку  №3 в селищі по вул. Ботанічна. Роботи ПП «Ямпіль-Буд» виконало в місячний термін. Наразі на даху повністю замінені дерев’яні конструкції, а шифер -  на металочерепицю. Профлисти на димовентканали придбало ТОВ «Водолій-БС», гідробар’єрну  плівку купували мешканці будинку. Будівельно-монтажні роботи коштували селищній раді 283 482 грн., за виготовлення проекту сплатили – 5000 грн, здійснення технічного нагляду  4795 грн.,  експертизу проектної документації – 1050 грн.

Загальна сума коштів селищного бюджету, витрачених на капітальний ремонт даху, становить 294 327 грн.

Ще мешканці одного будинку будуть спати спокійно і не турбуватимуться за зіпсовані стелю і стіни в будинку.