Поточний ремонт сховищ

15.09.2017 року працівниками селищної ради виконаний поточний ремонт захисних споруд цивільної оборони: побілені вапном стіни, пофарбовані зеленою фарбою водопровідні труби, прибране побутове сміття, вставлені в патрони лампочки. Такі заходи в укриттях, які знаходяться в будинку №31А, 25 по вул. Спасо-Преображенській, здійснювалися  в 2015 році. Тоді з підвальних приміщень було вивезено дуже багато сміття, яке мешканці будинку роками «накопичували». Зараз , під час перевірки, у сховищах не має захаращеності сміттям, чисто. За це  селищна рада вдячна мешканцям, які  вже не викидають побутове сміття в підвал.

Враховуючи ситуацію на Сході України, селищна рада просила всіх мешканців багатоповерхівок здійснити прибирання підвальних приміщень, але відгукнулися лише мешканці буд. 27 по вул. Спасо-Преображенська. Вони зібрали у мішки сміття, а працівники селищної ради погрузили на машину, яка вивезла його на полігон.

Хочеться вірити, що мешканці приведуть в належний стан підвали  у своїх  будинках, адже це їх дім!