День села Прудище

08.09.2017 року відзначили день своєї маленької батьківщини мешканці села Прудище.

З привітальним словом до прудищан звернулася Ямпільський селищний голова Наталія Миколаївна Цибулько. У своєму виступі селищний голова наголосила на кращих рисах мешканців – порядності, працелюбності, миролюбивості. Підкреслила чарівні природні краєвиди села і його околиць, побажала всім спокою, добра, благополуччя. Від імені усіх вручила цінні подарунки найстаршому жителю села Коршок Марії Павлівні, наймолодшому – Кальченку Артему Олексійовичу, найстаршій подружній парі – Мухамедшин Лідії Іллівні та Хайдару Мухамедовичу.

Музичну програму, на прохання селищної ради, підготували працівники районного Центру культури і дозвілля. Приватні підприємці організували виїзну торгівлю для  мешканців села. Завершилися урочистості святковим салютом із 20 пострілів, який надала селищна рада.

Святкова дискотека продовжувалася до півночі.