День села Прудище

Дата: 14.08.2018 11:18

10 серпня 2018 року в с. Прудище було проведено свято – День села. Біля приміщення об’єкта дозвілевої роботи зібралися мешканці села і довколишніх населених пунктів. З привітальним словом до присутніх звернулася селищний голова Наталія  Цибулько. У своїй промові Наталія Миколаївна відзначила працьовитість і доброзичливість, згуртованість і милосердність мешканців села , вручила цінні подарунки від селищної ради найстаршій мешканці села Шило Марії Павлівні,  батькам наймолодшого жителя – дівчинки, яка народилася в сім»ї Мережко Андрія та Ольги , найстаршій подружній парі Мухамедшиній Лідії  Іллінічні та Хайдару Мухомедовичу, які прожили в парі більше 60 років. А ще цього року визначили найкраще подвір’я  в  с. Прудище.  Ним виявилось подвір’я молодої родини Суржик Романа і Марини. Від селищної ради вони теж отримали подарунок. Селищний голова відзначила якісну роботу депутата цього округу Бондар Олександра Єгоровича. Приємною була звістка про те, що народний депутат України Деркач Андрій Леонідович до свята надав допомогу  об’єкту дозвілевої роботи (завідуюча Фесенко І.В.) для вирішення питання  ремонту ноутбука та приміщення..

rnrn

Свято в селі допомогли провести працівники Центру культури і дозвілля, які на огляд мешканців представили цікаву концертну програму різноманітного жанру.

rnrn

Селищна рада вдячна всім небайдужим громадянам, які надали допомогу у проведенні святкового дійства.