Привітання працівників дошкілля

27 вересня 2018 року селищний голова Наталія Цибулько завітала на святкові заходи з нагоди Дня працівників дошкільного виховання до працівників ДНЗ ясла-садок «Малятко».

Селищний голова щиро привітала всіх працівників дошкільної установи, які щоденно віддають тепло своїх сердець нашим найменшим мешканцям селища. Побажала добра і натхнення, відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави. З нагоди професійного свята Наталія Миколаївна вручила грамоту за багаторічну сумлінну працю, творчий підхід у вихованні підростаючого покоління та створення комфортних умов для функціонування закладу і подарунок завідуючій ДНЗ ясла-садок «Малятко» Юлії Мерцаловій. Подяками з подарунками відзначені вихователі Галина Косенко та Людмила Шуляк, які є активними депутатами Ямпільської селищної ради.

Також селищний голова передала працівникам закладу  привітання  і святковий торт від народного депутата України Андрія Деркача.

Зі святом, шановні вихователі та працівники дошкільних установ!