Зовнішнє освітлення вулиць

Дата: 10.10.2016 12:09

Зовнішнє освітлення вулиць

07.10.2016 року введене в експлуатацію зовнішнє освітлення вулиці Незалежної і провулка Неплюєва в смт Ямпіль. На виконання будівельно-монтажних робіт на цих об’єктах витрачено 10 719 грн. Усі матеріали на будівництво зовнішнього освітлення вулиць І черги обійшлися селищній раді у 98 572 грн.. Після проведення філією „Ямпільський РЕМ” ПАТ „Сумиобленерго” реконструкції вулиці Єгорівська будуть проведені будівельно-монтажні роботи по освітленню вулиці Травнева і Єгорівська.

З 11.10.2016 року розпочалися роботи по освітленню вулиць с.Прудище,  де буде встановлено 20 ліхтарів. Матеріали придбані на суму 45 000 грн., оформлення документації - майже 8 000 грн., а будівельно-монтажні роботи обійдуться в 15 205 грн.