Зимові роботи

Протягом січня 2017 року Ямпільською селищною радою були проведені заходи щодо очищення вулиць,  провулків, тротуарів і алей комунального значення у 9 населених пунктах. Для виконання цих робіт у смт Ямпіль були укладені договори з ТОВ „Водолій-БС” та Глухівським райавтодором. У с.Імшана чищенням доріг комунальної власності займалася ПП Петракова В.І., у с.Ольгине, Прудище, Ростов – депутат селищної ради, ФОП Бондар О.Є., у с.Привокзальне (за домовленістю) – Фесенко В.В.

За два дні усі дороги були розчищені від заметів. Після потепління і дощу, щоб уникнути травматизму людей на слизьких дорогах, двірники селищної ради  посипали піском пішохідні доріжки і тротуари.

Також залучили техніку для посипання широких доріг комунальної власності піщаною сумішшю.

На жаль , не на всіх дорогах може здійснювати такі роботи спецмашина, так як існує загроза вибиття вікон грудкою замерзлого піску чи каменем під час розлітання суміші на дорозі.

Машина піщаної суміші коштує в межах 3 500- 3 600 грн. За виконані роботи Ямпільська селищна рада ще не сплатила кошти, так як не надані документи до сплати.