Капітальний ремонт в селищі Привокзальне

З 06.09.2017 року розпочалися роботи з капітального ремонту артезіанської свердловини і водонапірної башти в с-щі Привокзальне.

У липні місяці ТОВ «БФ Дизайн-Монтаж А» передало безоплатно у комунальну власність зазначені споруди, так як  у них завершується 10 листопада термін дії ліцензії на водопостачання і вони більше не будуть надавати послуги населенню.

Щоб не залишати мешканців без води (так як колодязів   у селищі не має) Ямпільська селищна рада передбачила кошти на капітальний ремонт башти в сумі 300 000 грн. У червні розробили проектно-кошторисну документацію, за яку сплатили 14 679 грн., у серпні сплатили 20% авансу на придбання матеріалів для будівництва в сумі 54878 грн. За виконання робіт взялося ППФ «Енергоналадка» з м.Суми в особі директора Починок Олександра Вікторовича.

Першочерговим завданням підрядної організації є  будівництво   фундаменту, щоб за  місяць він набрався  міцності, а потім привезуть і установлять нову башту.