Свято останнього дзвоника

26 травня  у всіх загальноосвітніх школах пролунав останній дзвінок для випускників закладів. Цьогоріч Ямпільський селищний голова Цибулько Наталія Миколаївна відвідала святковий захід у Імшанській ЗОШ І-ІІІ ступенів . Школа славиться своїми традиціями, здібними учнями і талановитими ентузіастами-педагогами. Свято у школі проходило у дружній, приємній атмосфері: лунало багато теплих слів подяки вчителям, батькам і  учням. У 2017 році полишають школу два випускники 11 класу, а шість випускників 9 класу зроблять свій останній вибір до осені.

Селищний голова привітала випускників школи і подарувала торт, освітянам вручила скромний подарунок, подякувала батькам за матеріальну і моральну підтримку закладу і побажала всім здоров’я і терпіння, творчих досягнень і злетів у роботі і навчанні.

Приємно, що усі три школи, які знаходяться на території Ямпільської селищної ради, мають гарні успіхи і в навчальній, і у виховній роботі в рейтингу району.