Виїзне засідання в с-щі Привокзальне

Дата: 24.01.2018 16:39

23 січня 2018 року Ямпільська селищна рада здійснила виїзне засідання в селищі Привокзальне. У зустрічі взяли участь селищний голова Цибулько Н.М., секретар селищної ради Ісаєнко Т.М., депутат по виборчому округу Фесенко І.В. та 9 мешканців селища. Найбільше хвилювало громадян питання функціонування ДНЗ «Золотий ключик». У зв’язку з малочисельною наповненістю садочку, він може бути закритий. Наразі в ньому виховується            6 маленьких громадян, але на новий навчальний рік залишається 2 дитини. У 2018 році на роботу садочку із бюджету передбачено кошти в сумі 427 856 грн. Звичайно, для 2-х дітей утримувати заклад недоцільно. Сподіваємось, що ситуація зміниться. Також хвилювало питання відсутності освітлення на лівій стороні селища, за залізничною колією. Теж не змогли порадувати мешканців, так як у цьому році планує селищна рада освітити вулиці Садова, Вербова,           Красний Кут в смт. Ямпіль, Гагаріна, Суворова, Невського в с. Імшана та виготовити проекти на освітлення вул. Лісна, Зелена, Спасо-Преображенська (від школи №2), М. Коцюбинського (праворуч від дороги). Люди розуміють ситуацію і вдячні за те, що газифікували селище, освітлена права сторона, огороджені 2 кладовища, установлена зупинка з урною. Хочуть мешканці, щоб селищна рада посприяла у видаленні дерев  на кладовищі. Над цим питанням уже працюємо: ведуться перемовини з фізичними особами-підприємцями, які мають право виконувати таку роботу. Як тільки бюджет поповниться коштами, приступимо до видалення дерев, адже  це треба зробити до розпускання листя на них.