Капітальний ремонт водопроводу

18 вересня 2018 року розпочалися роботи на об’єкті « Капітальний ремонт центрального водопроводу по вул. Спасо-Преображенська в смт Ямпіль».  Кошти на виконання цих робіт були закладені в бюджеті селищної ради ще в травні місяці, але не могли знайти підрядника, щоб здійснив роботи по заміні труби. Справа в тім, що водогінна мережа проходить через річку Студенок, земельна ділянка насичена вологою і є ризик з технікою, яка може загрузнути там. Нарешті ПП «Ямпіль-Буд» погодилося виконати будівельно-монтажні роботи. Перед початком  виконання земельних робіт із Сум визвали працівників «Атракому», щоб ті вказали місця, де проходять їх кабельні лінії. У ході робіт буде здійснена заміна мережі протяжністю 300 м на самій небезпечній ділянці водогону.

За виконані роботи Ямпільська селищна рада сплатить кошти підряднику в сумі  48 642 грн.