Відбулася 17 сесія 7 скликання

Дата: 19.05.2017 17:51

19.05.2017 року о 13-00 в приміщенні селищної ради відбулося засідання 17 сесії    7 скликання Ямпільської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 14 депутатів із 22.

Основними питаннями , що вирішувалися на засіданні сесії, були питання щодо затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2017 року і внесення змін і доповнень до рішень Ямпільської селищної ради «Про селищний бюджет на 2017 рік».

Внесення змін та доповнень відбулися у зв’язку з наданням субвенції селищному бюджету  від депутатів  обласної ради Товстухи К.О. (8 000 грн. - на пральну машину для ДНЗ «Малятко», 5 100 грн. – на гойдалку з гіркою) та Річкіної Л.В. (15 000 грн. – на вуличні тренажери і 15 000 грн.– на конструкцію з написом «Я люблю Ямпіль»).  Також необхідно  було із селищного бюджету надати субвенцію районному бюджету в сумі 11 948 грн.  на відшкодування виплат «Укртелекому» за надані пільги з послуг зв’язку пільговим категоріям громадян та 10 560 грн. на проведення компенсаційних витрат за пільговий проїзд  окремих категорій громадян автомобільним транспортом приміського сполучення. Рішення сесії буде висвітлено на сторінках веб-сайту Ямпільської селищної ради в ближчій термін.