Реконструкція даху

З середини липня розпочалися роботи по реконструкції  даху приміщення диспетчерської на водозаборі. М’яка покрівля приміщення, збудованого у 70-ті роки, вже давно вийшла з ладу, скрізь протікає, від чого стіни мокріють, покриваються пліснявою. Тому було вирішено терміново  здійснити реконструкцію даху, щоб уникнути аварійних наслідків. Але коштів у бюджеті не вистачає, тому вирішили піти іншим шляхом: використати всі можливості. Домовилися, що  будівельні роботи виконає  ТОВ «Водолій-БС».

Із сосен, спиляних на кладовищі в с. Івотка, ПП Єрема І.М., на замовлення Ямпільської селищної ради, виготовив матеріали для дерев’яної конструкції даху – балки, стропила, шельовку. Шифер для накриття використаємо  теж не новий, а  знятий з даху адмінбудівлі та будинку 1 по вул. Ботанічна. Із бюджету Ямпільської селищної ради  були затрачені в 2016 році кошти на спиляння сосен, з яких виготовили дерев’яні конструкції, у сумі 10 000 грн. На матеріали затрат не несли, а цвяхи придбає товариство.

Ось так, спільними зусиллями зекономимо кошти на реконструкцію даху і дамо змогу на тривале існування покрівлі і самого приміщення.