Виїзне засідання

20 березня 2018 року Ямпільською селищною радою проведене виїзне засідання з мешканцями в с. Імшана .

На зустріч з’явилися 10 чоловік. Мешканців села цікавило питання, чи будуть здійснюватися роботи з освітлення вулиць Невського, Суворова, Гагаріна. Селищний голова Цибулько Наталія Миколаївна заявила, що в 2018 році планується освітлення вулиць  с. Імшана;  на завершальній стадії знаходиться виготовлення проекту.

Також депутат Демич В.М. попрохав установити три надбудови на шахтові колодязі. На даний час кошти відсутні у бюджеті, але по підсумкам піврічного виконання бюджету буде розглянуте питання.

Попросили мешканці пофарбувати фасад приміщення сільського клубу. Селищний голова відповіла, що за наявності додаткових надходжень, питання буде вирішено.