Ремонт у будинку 25 по вул. Спасо-Преображенській

Дата: 19.04.2018 18:30

19 квітня ТОВ «Синя криниця» (керівник Скорозвон С.В.) розпочало капітальний ремонт внутрішньобудинкової водопровідно-каналізаційної мережі. Будинок введений в експлуатацію в 1981 році, відповідно строк експлуатації каналізаційних і водопровідних труб складає більше 30 років. Труби в багатьох місцях поржавіли, прогнили  і потребували  негайної заміни.

У ході робіт будуть замінені 60 м чавунних каналізаційних труб діаметром від 50 до 100 мм на поліетиленові діаметром 110 мм та 90 м труб водопостачання  діаметром 40 і 25 мм на поліетиленові  діаметром 50 і 32 мм. Також будуть установлені пристрої обліку води на різьбі діаметром 40 мм, фланцеві вентилі, засувки, затвори, зворотні клапани, крани прохідні і т.ін.

За виготовлення проектно-кошторисної документації проектанту ФОП Якименко В.І. сплачені кошти в сумі 1800 грн., за будівельно-монтажні роботи ТОВ «Синя криниця» буде  виплачено  45 000 грн.  Наразі сплачено 30% авансу (15 300 грн.) на придбання будівельних матеріалів. Роботи підрядна організація планує виконати за 3-4 дні.