Придбані електроматеріали

До селищної ради надійшли електроматеріали для освітлення вулиці Красний Кут в смт Ямпіль, на якій планується встановити 19 ліхтарів. Загальна їх вартість 61 460 грн. На часі оформлюється договір із філією «Ямпільський РЕМ» на виконання будівельно-монтажних робіт на суму  24 545 грн.34 копійки.

Ще 13 ліхтарів буде розміщено по вул. Вербова і Садова. Матеріали для їх освітлення замовлені у підприємця. Гадаємо, що у липні-серпні  на вулицях уже буде змонтоване зовнішнє освітлення.

Додатково повідомляємо, що за виготовлення проектно-кошторисної документації по освітленню зазначених 3-х вулиць у 2017 році сплачені кошти в сумі 14 200 грн. Загальна вартість робіт, згідно проекту, становить приблизно 182 000 грн.