Косіння трави

З 15 травня Ямпільською селищною радою розпочалися роботи по скошенню трави у парках, скверах, на кладовищах та території біля багатоповерхових будинків, яка не входить у  послугу ТОВ «Водолій-БС». Як і в минулому році,  цьогоріч косінням трави займаються два працівники, яких селищна рада взяла із районного центру зайнятості на 6 місяців по трудовому договору. Щодня косарям Гончарову О.П. і Добровольському В.О. видається по 4 літри пального. Сподіваємось, що чоловіки справлятимуться з покладеними обов’язками і не допустять розростання бур’янів.

Селищна рада звертається і до  мешканців селища підтримувати територію біля своїх приміщень у чистоті та порядку, не допускати поширення шкідливих амброзії та борщовика.