Свято в Імшані

Дата: 08.07.2018 18:45

07 липня в с. Імшана відзначили свято села. На свято зібралися мешканці села і гості з інших сіл.

З привітальним словом до присутніх звернулася Ямпільський селищний голова Н. Цибулько. Наталія Миколаївна побажала всім миру і добра, здоров’я і удачі, вручила подарунки від селищної ради найстаршій 95 – літній мешканці села Лисиці Пелагеї Моісеївні та найменшій дитині Мурасті Єві Ігорівні. Також селищний голова вручила подяки ПП Демич Валентину Михайловичу та Ніні Іванівні, ФОП Коменданту Миколі Миколайовичу, керівникам сільгосппідприємств Чудесі Валерію Васильовичу і Наталії Миколаївні та Петраковій Валентині Іванівні за активну життєву позицію з розвитку села. На прохання завідуючої Імшанським сільським клубом Бардакової С.В., були вручені подяки з подарунками активістам села, які беруть участь у різноманітних культурних заходах.

Допомогли провести свято залучені працівники із районного центру культури і дозвілля. Вони підготували і показали чудові номери художньої самодіяльності.

Завершилося свято села дискотекою.