Установлення зупинки

13 липня 2017 року, на прохання мешканців села Імшана, Ямпільською селищною радою установлена зупинка у кінці населеного пункту. Металеві труби взяли із будинку 49 по вул. Незалежна, в якому у поточному році був  виконаний капітальний ремонт водопровідно-каналізаційної мережі, зварювальні роботи виконали працівники ТОВ «Водолій-БС». Селищна рада придбала профлисти синього кольору для накриття зупинки  і установила дерев’яну лаву для сидіння.

Одночасно, було замінене накриття на зупинці  в с-щі Привокзальне, яке наприкінці минулого року було розбите вандалами. Із селищного бюджету використані кошти в сумі 900 грн. (7 профлистів і саморізи).

Сподіваємось, що зупинки зможуть слугувати мешканцям тривалий час і захистять від негоди під час чекання автобусу.

с.Імшана

с.Привокзальне