Виїзне засідання

Дата: 11.07.2017 18:55

11 липня відбулося   виїзне засідання в селищі Привокзальне. У його роботі взяли участь селищний голова Н.М. Цибулько, заступник селищного голови Кучернос Ю.В., секретар селищної ради Ісаєнко Т.М., депутат селищної ради Фесенко І.В. та 21 мешканець населеного пункту.

Селищний голова Н.М. Цибулько розповіла про хід робіт щодо капітального ремонту артезіанської свердловини і водонапірної башти та будівництва колодязя  в селищі. Хвилювало мешканців лівої частини селища відсутність зовнішнього освітлення, але в цьому році кошти на його відновлення не передбачені, адже на вищезазначені роботи по водозабезпеченню селища заплановано 325 тис.грн. Стурбованість у мешканців викликає і поява біля садиб лисиць, які крадуть птицю з домогосподарств. Відповідні листи надіслали до УОМР, але, зважаючи на ситуацію попередніх років, відстрілювати лисиць мисливці у населеному пункті не мають права, тому відповідь заздалегідь знаємо. А ось як відвадити лисиць від села – не знаємо. Один варіант – ставити капкани.

Також підняли питання щодо об’єднання в територіальну громаду, адже це питання бентежить кожного.

На всі питання надані роз’яснення , підказки та уточнення.

За годину обговорили безліч питань, які турбують громадян.