День партизанської слави

Дата: 22.09.2017 19:09

22 вересня Україна відзначає одну із славних і героїчних сторінок нашого народу – День партизанської слави. Саме у нас, в Україні, на Сумщині, зародився партизанський рух, який очолював Сидір Артемович Ковпак. Саме наші земляки своєю мужністю, стійкістю, витривалістю вписали в історію України не одну із важливих сторінок. Наші ямпільчани-партизани   зробили  великий вклад  у приближення перемоги. На честь найславетніших наших земляків С.М.Гнібеди, Д.Д.Красняка, Г.Г.Макаренка, командирів партизанського загону «За Батьківщину», височить обеліск в одному з  парків селища. Саме біля нього кожного року збираються вдячні мешканці селища з корзинами квітів, щоб вшанувати пам'ять полеглих. І сьогодні біля обеліску відбувся урочистий мітинг з нагоди визначного свята. Зі словами привітання до присутніх звернулися Ямпільський селищний голова Наталія Миколаївна Цибулько, заступник голови Ямпільської РДА Віталій В’ячеславович Бойко, військовий комісар Ямпільського району Андрій Миколайович Примаченко. Всі виступаючі відзначили велику роль партизанської боротьби в тилу ворога, їх неоціненну заслугу в перемозі над нацизмом.

У цей день Ямпільський селищний голова відвідала ветерана Другої світової війни, партизанку Віру Павлівну Авраменко, привітала її  зі святом і вручила продуктовий набір.

Шановні мешканці територіальної громади!

Ямпільська селищна рада щиро вітає усіх зі святом. Будьмо добрими наслідувачами наших предків, цінуймо подвиг наших героїв, шануймо бійців, які проливали і проливають кров за нашу свободу!!!

Слава Україні! Миру нам, добра і злагоди!