Придбання приладів обліку води

Відповідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який вступив у дію 02.08.2017 року, необхідно до кінця 2018 року придбати і установити у житлових багатоповерхових будинках прилади обліку води. На балансі Ямпільської селищної ради у комунальній власності перебуває 30 багатоповерхових житлових будинків, в одному – відсутнє централізоване водопостачання. На 27 сесії 7 скликання  16 лютого 2018 року депутатами було  прийняте рішення про виділення  коштів на придбання лічильників на воду в сумі 47 000 грн. За цінами 2017 року цієї суми вистачало б на зазначені лічильники, а  зараз вистачило лише на 27. Недостатню кількість коштів на придбання  решти приладів обліку води та їх установку плануємо передбачити під час внесення змін до бюджету.