Установлення огорожі

На території, де укладена нова бруківка, перед торгівельними точками, по вул. Спасо-Преображенській установлюється огорожа, яка унеможливлюватиме проїзд лихачів – автомобілістів і порушників правил дорожнього руху заїжджати на площу. Металеві елементи  огорожі виконав ПП Ключище О.В. із смт Свеса. Установити її допомагають працівники підрядної організації «АТРІА ГРУП». За огорожу сплачені кошти в сумі 17 500 грн.

Ямпільська селищна рада звертається до всіх мешканців селища бути небайдужими до проблем нашого містечка, допомагати боротися з водіями, які заїжджають на тротуари, руйнуючи бруківку, таким чином  ми розв’яжемо спільну проблему і утримаємо пішохідні доріжки і площі в пристойному вигляді.