Утеплення садочку

Дата: 07.11.2017 19:18

Для поліпшення умов перебування наймолодших мешканців селища та належних умов праці працівників   у ДНЗ ясла-садок «Малятко» Ямпільська селищна рада у цьому році виділила значну суму коштів.

Так, вже завершений капітальний ремонт приміщення харчоблоку, майже повністю утеплили фасад будівлі. На даний час ведуться роботи по заміні старих 14 вікон на сучасні склопакети. Також будуть замінені 7 дверей у центральній будівлі і одні – в приміщенні, яке знаходиться по вул. Бондарівка, 2А. Після заміни вікон виконаємо капітальний ремонт приміщення пральні.

На всі ці роботи із бюджету селищної ради виділені кошти в сумі 295 000 грн., 350 000 грн. – із державного бюджету. Ще 5 000 грн. передбачили на заміну відливів під вікнами, які встановлені в попередні роки.

Сподіваємось, що садочок стане теплою, охайною та  затишною будівлею для його вихованців.