Нарада

Дата: 12.02.2018 19:23

12.02.2018 року  відбулася нарада за участю селищного голови, на якій розглянули робочі питання. Завідуюча ДНЗ ясла-садок «Малятко» Мерцалова Юлія Сергіївна розповіла про роботу закладу, в частині відвідування вихованців. Також розглянули  організаційні моменти проведення заходів із нагоди відзначення чергової річниці виведення військ із Афганістану та проведення селищного свята «Масляної». Спеціаліст І категорії Чайка Л.С. проінформувала про заходи, які здійснює по оформленню земельних ділянок (відумерлої спадщини). Головний бухгалтер селищної ради Рубан Н.М. ознайомила з питанням надходження коштів до бюджету та проблемними питаннями, які потребують термінового фінансування . Секретар селищної ради доповіла про підсумки щорічної оцінки працівників Ямпільської селищної ради.