Благоустрій території

Ямпільською селищною радою продовжуються  здійснюватися заходи щодо благоустрою території селища. Для безпечного пересування пішоходів по дорогах і тротуарах  щороку передбачаються в бюджеті кошти для придбання люків. У цьому році придбали їх 10 шт. на суму 5 800 грн., закупили 6 шарових кранів для пожежних гідрантів (4 500 грн).

Здійснили заміну 7 лампочок зовнішнього освітлення у вуличних ліхтарях по вул. Ботанічна, (використано 1775 грн.) ,  2 ліхтарів і 2 ламп по вул. Бондарівка , 2 лампи по вул. Спасо-Преображенська, 3 лампи бул.Ювілейний на загальну суму – 5110 грн. На заміну 9 ламп у ліхтарях вуличного освітлення в с.Імшана використали 2 092 грн.

Також, 01.12.2016 р. здійснили видалення 2 аварійних дерев біля буд.1 по вул. Соборна та формування крон дерев по вул.Спасо-Преображенська            ( тротуар біля парку Партизанської Слави). Ці роботи виконав депутат селищної ради Бондар О.Є. ,за що селищна рада дуже вдячна йому.