Засідання виконавчого комітету

25 вересня 2018 року відбулося 10 засідання виконавчого комітету Ямпільської селищної ради. На засіданні були присутні 4 із 7 членів виконавчого комітету та начальник Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Марина Мартиненко. На порядок денний винесені 8 питань. За годину виконавчий комітет затвердив проектно-кошторисну документацію по 2-м об’єктам «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення вул. Суворова, Невського, Гагаріна в с. Імшана Ямпільського району Сумської області» в сумі 243 298 грн.  та «Капітальний ремонт покрівлі  будинку 25 по вул. Спасо-Преображенській в смт Ямпіль Ямпільського району Сумської області» в сумі 195 562 грн., зареєстрував колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом Ямпільської районної лікарні ветеринарної медицини, затвердили план роботи виконкому  на IV квартал 2018 року та  списки дітей дошкільного і шкільного віку, заслухали звіти Юрія  Кучерноса про роботу адмінкомісії Ямпільської селищної ради  та голови Ямпільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Марини Мартиненко з питання взаємодії  працевлаштування населення.

На 10 засіданні виконкому, згідно рішення виконкому №1 від 30.01.2018  «Про коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для ТОВ «Водолій-БС»,  встановили тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій  в частині технічного обслуговування електричних мереж, електрощитових та освітлення місць загального користування сходових клітин для мешканців  будинку4 вул. 75 Гвардійської дивізії  в розрахунку 0,29 грн. за 1 м2 .