Відкриття селищної ялинки

Цьогоріч відкриття новорічної ялинки на центральній площі селища відбулося 22 грудня.

Своєчасно працівники Свеського лісгоспу доставили пишну красуню з Олінського лісництва (2 500 грн.), за допомогою спецмеханізму з філії „Ямпільський РЕМ” працівники селищної ради і ТОВ „Водолій-БС” прикрасили ялинку різнокольоровим дощиком та іграшками. На придбання іграшок із бюджету селищної ради використано 1 000 грн., ще на 2 000 грн. надана спонсорська допомога від директора ПП „Ямпіль-Буд” Мошти П.М. і генерального директора телекомунікаційних технологій Дорошкевича Є.К. За роботу спец механізму під час прикрашання  красуні селищна рада сплатила 2 853 гривні.

Підключенням гірлянд займався електрик Корованенко М.І. За виготовлення будиночка „Казка” і гойдалок – балансирів, встановлених на центральній площі для розваг дітей, Ямпільська селищна рада сплатила ДАП „Ямпільський агролісгосп” 9 792 грн. Новорічних героїв розфарбувала Фесенко І.В., депутат селищної ради  , підставки і хрестовини виготовив депутат селищної ради Бондар О.Є.

Ямпільська селищна рада вдячна всім, хто долучився до створення краси і чарівності на новорічні свята.