Відбулася 27 сесія 7 скликання

16 лютого 2018 року в приміщенні селищної ради відбулося засідання 27 сесії 7 скликання Ямпільської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 12 депутатів селищної ради, головний бухгалтер селищної ради Рубан Н.М. та спеціаліст І категорії Чайка Л.С.. На розгляд сесії були винесені 39  питань, із них  23 -земельні.

Депутати розглянули зміни до 7 селищних цільових програм, затвердили 4 нові селищні цільові програми та Положення про порядок зняття житлових будинків з балансу житлового фонду комунальної власності селищної ради. Важливим питанням стало питання розподілу вільного залишку- внесення змін до бюджету 2018 року. Найбільші суми виділили на:

200 000  грн - на капітальний ремонт м’якої покрівлі буд.6 по вул. Ботанічна;

103 000 грн -додали на оплату вуличного освітлення;

39 000грн- на капітальний ремонт водопровідно-каналізаційної мережі буд. 31А по вул. Спасо-Преображенська;

47000 грн-на придбання приладів обліку води у багатоповерхові будинки;

32000грн- на встановлення пристрою дистанційної передачі на вузол обліку газу;

235 000 грн додали до попередньої суми на придбання трактора МТЗ.

Більш детальну інформацію можете дізнатися на офіційному сайті ради в розділі «Рішення сесій»