Благоустрій

16 квітня Ямпільська селищна рада залучила на громадські роботи 7 чоловік із центру зайнятості. У перший день роботи працівників організували на прибирання кладовища по вул. Травневій: згрібали листя, гілля, зносили все до ям, з яких потім вивеземо сміття на полігон. Знову не допомогли попереджувальні таблички про скидання сміття з могилок у ями, які знаходяться у лісосмузі, тому  працівникам приходилося переносити сміття на мішковині до ями. Решта двірників  працювали над благоустроєм майбутньої зони відпочинку: депутат селищної ради Бондар О.Є. поспилював кущі і похилені сухі клени, нижнє гілля туй, а потім все це  погрузили на машину і вивезли. На території підгребли   опале листя і залишки хмизу, яке вивеземо пізніше. На впорядкованому місці планується створення зони відпочинку – будуть встановлені три ковані лави з урнами і викладено плиткою. А на разі щоденно ведуться роботи з прибирання території  і вивезення сміття.