Ремонт конька на покрівлі

29 травня працівники ТОВ «Водолій-БС» завершили ремонт конька на шиферній  покрівлі будинку №16 по вулиці Заводська. Мешканці будинку  у 2016 році звернулися з колективною заявою до селищної ради з проханням ремонту даху, так як в негоду вода заливає квартири. Виконати капітальний ремонт усієї покрівлі Ямпільська селищна рада не має можливості. А ось підрихтувати дах, замінити коньок, через який найбільше протікає води, можливо. Матеріали для ремонту надані товариству селищною радою, а зняті вони були у 2016 році з покрівлі даху адмінбудівлі. Заодно було замінено на даху і декілька листів шиферу.  Після такого ремонту гадаємо, що мешканці менше будуть потерпати від незручностей і замокання квартир і дах зуміє протриматись до капітального ремонту.

Капітальний ремонт покрівлі цього будинку, згідно графіка, планується здійснити у  2022 році.