Доставка башти в с-ще Привокзальне

28 грудня 2017 року із  міста Новомосковська Дніпропетровської області в селище Привокзальне була доставлена уніфікована водонапірна сталева башта  заводського виготовлення  об’ємом бака 25 куб.м із водозаповненою опорою висотою 19м (башта системи Рожновського з використанням авторського свідоцтва на виготовлення №121555). Виготовленням башти займалося ТОВ «УКР ГІДРО МОНТАЖ» з м.Новомосковськ.Будівельні роботи виконувала підрядна організація-фірма «Енергоналадка» з м. Сум.

Доставлена башта буде встановлена в І декаді січня 2018 року, тому що знайти відповідний кран до цього  періоду  вкрай важко підрядній організації.

Як раніше повідомляли, за проектно-кошторисну документацію із бюджету селищної ради сплачені кошти в сумі 14 679 гривень. Сама башта і будівельно-монтажні роботи обійшлися бюджету в суму 285 321грн.