Засідання виконавчого комітету

27 червня 2017 року в приміщенні селищної ради відбулося засідання виконкому Ямпільської селищної ради. У роботі взяли участь 6 із 7 членів виконавчого комітету. На засіданні заслухали голову громадського формування з охорони громадського порядку  і державного кордону «Північ» С.М. Беспалого про роботу формування,  інформацію спеціаліста І категорії Кривущенко О.О. про організацію та проведену роботу щодо запобігання бездоглядності неповнолітніх на території ради. Члени виконкому прийняли рішення про реєстрацію змін до колективного договору між адміністрацією і трудовими колективами  ДАП «Ямпільський агролісгосп»,  Ямпільською райдержадміністрацією та  Ямпільського районного центру зайнятості,  реєстрацією колективного договору між адміністрацією   та трудовим колективом Ямпільського територіального центру надання соціальних послуг. Заслухали і затвердили заходи щодо підготовки закладів до роботи в осінньо-зимовий період, затвердили проектно-кошторисні документації капітального ремонту водопровідно-каналізаційної мережі в будинку 33 по вул. Спасо-Преображенська та  приміщень харчоблоку і пральні в ДНЗ ясла-садок «Малятко». Також заслухали громадянку Міроненко С.В. щодо  неналежного виконання нею батьківських обов’язків.

Загалом за дві години було розглянуто 14 питань порядку денного.