Капітальний ремонт дахів.

У серпні поточного року розпочаті роботи на об’єкті „ Капітальний ремонт даху будинку №4 по вулиці Соборній (50 років Жовтня) в смт Ямпіль” . Загальна площа капітального ремонту покрівлі становить 442 кв.м.

За наявною інформацією в селищній раді,  зазначений будинок був введений в експлуатацію в далекому 1968 році .

Підрядною організацією виступило ПП „Ямпіль- Буд”  , яке очолює Мошта Петро Миколайович. Для улаштування гідробар’єру на даху мешканці будинку сплатили власні кошти, а ТОВ „Водолій-БС” придбало 28 профлистів для облаштування димовентканалів на суму 3 360 грн.

Ямпільська селищна рада вдячна всім: і мешканцям, і ТОВ „Водолій-БС”   за співпрацю і порозуміння.

Вдячні підрядній організації ПП „Ямпіль- Буд”  , яка , незважаючи на складні погодні умови, своєчасно здійснила ремонт покрівлі.