Новини Ямпільської селищної ради

26 Лютого, 2024 р., 14:18
            В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефонна «гаряча лінія» за номером (0542) 22-15-43, на яку громадяни можуть звертатися зі скаргами, заявами чи пропозиціями з питань можливих порушень чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна підприємствами, установами та організаціями.
26 Лютого, 2024 р., 13:42
«Верховний Головнокомандувач озвучив низку важливих тез. Головна: для нашої Перемоги необхідна консолідація  – зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх. – Президент зазначив,  що третій рік повномасштабної війни – переломний. Від нього буде залежати формат закінчення війни. Існує багато нових викликів. Наразі нам усім потрібна мужність і стійкість, щоб їх подолати і вийти переможцями»
25 Лютого, 2024 р., 16:08
Сьогодні, 25 лютого , свій 100 - річний ювілей святкує жителька с. Паліївка Гуменна Мотрона Іванівна.
24 Лютого, 2024 р., 13:33
Сьогодні, 24 лютого, Ямпільська громада провела в останню путь нашого земляка, захисника України МЕЛЬНИКА Євгена Олександровича, 1984 року народження, мешканця с. Імшана, який загинув 10 лютого 2024 року під час виконання завдань з оборони держави в районі населеного пункту Роздолівка Донецької області. Наша громада об’єднана скорботою та співчуттям до родини загиблого. Світла пам'ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться в наших серцях. Вічна пам’ять Герою!
24 Лютого, 2024 р., 06:09
24 лютого виповнюється два роки від початку злочинного повномасштабного вторгнення Російської Федерації в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 10 років тому з окупації Криму у 2014 році.
19 Лютого, 2024 р., 11:34
20 лютого 2024 року з 9-00 до 11-00 години на першому поверсі Ямпільської селищної ради буде видача гуманітарної допомоги особам (1959-1963 р.н.) з розрахунку один пакунок на родину.
16 Лютого, 2024 р., 15:25
19 лютого 2024 року з 9-00 до 11-00 години на першому поверсі Ямпільської селищної ради буде видача гуманітарної допомоги особам (1959-1963 р.н.) з розрахунку один пакунок на родину.