Діяльність

14 Грудня, 2021 р., 14:24
 10 та 11 грудня 2021 року в Ямпільському Центрі дитячої та юнацької творчості Ямпільської селищної ради відбувся очний конкурс образотворчого мистецтва «Юні художники Ямпільщини», у якому взяли участь 27 дітей, переможці першого (заочного) туру конкурсу.
03 Грудня, 2021 р., 14:05
Запрошуємо взяти участь у конкурсі-виставці «Новорічна фантазія», який проводить КЗ Ямпільська станція юних натуралістів  з 20 грудня 2021 року по 25 січня 2022 року.
22 Жовтня, 2021 р., 10:35
13 Жовтня, 2021 р., 16:00
13.10.2021 року проведено Гімназіаду школярів закладів загальної середньої освіти Ямпільської селищної ради з футболу (футзал). У змаганнях взяли участь три команди.  Перша гра між командами Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 та Степненського НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – ДНЗ закінчилася перемогою Ямпільських футболістів.  Зустріч між командами  Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 та Степненського НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – ДНЗ закінчилася на користь  Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. В грі між командами Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 та Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2 перемогу здобули учні Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2.   Переможці змагань нагороджені грамотами: І місце – команда Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2, ІІ місце – команда Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1,  ІІІ місце – команда Степненського НВК: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – ДНЗ. Найкращим гравцем змагань визначено Липка Артема, учня Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2. Вітаємо переможців, бажаємо міцного здоров’я, творчих та спортивних успіхів.
11 Вересня, 2021 р., 09:06
В закладах загальної середньої освіти Ямпільської селищної ради відбулися спортивні заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту, в яких взяли участь учні шкіл громади. В рамках проведення свята проходили змагання з міні-футболу, волейболу, весела перерва "Рухаємося разом", веселі старти "Спорт для всіх", флешмоб "Рух це життя", Олімпійський урок "Олімпійська надія країни".
31 Серпня, 2021 р., 15:52
Щороку напередодні нового навчального року працівники закладів освіти проводять аналіз досягнень, напрацювань, новацій, подій, обговорюють пріоритети та питання, що потребують нових підходів до їх вирішення. Тому 31 серпня 2021 року Ямпільським селищним головою Ольгою ГУБАР спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради Олегом ПРОЦЕНКОМ проведено серпневу нараду директорів закладів загальної середньої освіти Ямпільської селищної ради на тему «Якісна освіта – запорука успішного майбутнього громади».
26 Серпня, 2021 р., 14:41
26 серпня 2021 року делегація Ямпільської селищної ради в складі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Скварцової Оксани Вікторівни, начальника відділу освіти, молоді та спорту Проценка Олега Васильовича, директора комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Власової Наталії Леонідівни, директора Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів            № 2 Іллютченко Лариси Григорівни та вчителя фізичної культури Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Мартиненка Андрія Сергійовича взяла участь у серпневій конференції педагогічних працівників Сумщини «Сучасна опорна школа – вектор успіху громади», яка проходила у Краснопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 Краснопільської селищної ради. Учасники конференції мали змогу ознайомитися з опорним закладом, обговорити наболілі питання, спробувати страви, приготовані за рецептурним збірником Євгена Клопотенка.