Діяльність

11 Вересня, 2021 р., 09:06
В закладах загальної середньої освіти Ямпільської селищної ради відбулися спортивні заходи, присвячені Дню фізичної культури і спорту, в яких взяли участь учні шкіл громади. В рамках проведення свята проходили змагання з міні-футболу, волейболу, весела перерва "Рухаємося разом", веселі старти "Спорт для всіх", флешмоб "Рух це життя", Олімпійський урок "Олімпійська надія країни".
31 Серпня, 2021 р., 15:52
Щороку напередодні нового навчального року працівники закладів освіти проводять аналіз досягнень, напрацювань, новацій, подій, обговорюють пріоритети та питання, що потребують нових підходів до їх вирішення. Тому 31 серпня 2021 року Ямпільським селищним головою Ольгою ГУБАР спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради Олегом ПРОЦЕНКОМ проведено серпневу нараду директорів закладів загальної середньої освіти Ямпільської селищної ради на тему «Якісна освіта – запорука успішного майбутнього громади».
26 Серпня, 2021 р., 14:41
26 серпня 2021 року делегація Ямпільської селищної ради в складі заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Скварцової Оксани Вікторівни, начальника відділу освіти, молоді та спорту Проценка Олега Васильовича, директора комунальної установи Ямпільський центр професійного розвитку педагогічних працівників Власової Наталії Леонідівни, директора Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів            № 2 Іллютченко Лариси Григорівни та вчителя фізичної культури Ямпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Мартиненка Андрія Сергійовича взяла участь у серпневій конференції педагогічних працівників Сумщини «Сучасна опорна школа – вектор успіху громади», яка проходила у Краснопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 Краснопільської селищної ради. Учасники конференції мали змогу ознайомитися з опорним закладом, обговорити наболілі питання, спробувати страви, приготовані за рецептурним збірником Євгена Клопотенка.
19 Серпня, 2021 р., 10:00
Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської селищної ради від 03.08.2021 № 137-ОД 18 серпня 2021 року комісією у складі заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Оксани Скварцової, начальника відділу освіти, молоді та спорту Олега Проценка, інженера з охорони праці відділу освіти, молоді та спорту Валентини Самусенко, завідувача Ямпільського відділення Шосткинського районного відділу ДУ «Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України» Ганни Камчатної, помічника лікаря-епідеміолога Ямпільського відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Шосткинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Юлії Шульги здійснено перевірку готовності Шатрищенського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Ямпільської селищної ради та Степненського навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Ямпільської селищної ради до роботи в новому 2021/2022 навчальному році та осінньо-зимовий період.