«Погойдалися»

Дата: 19.05.2017 12:58

Знову в парку Партизанської слави невідомими зламана гойдалка. Для здійснення  її ремонту придбали анкерні болти більшого розміру і  товщини. Але викликає занепокоєння, що в дитинство «впадають» дорослі люди, бо дитина своєю вагою не змогла б зламати нові болти на гойдалці.

І все це коїться неподалік поліцейського відділення: ламаються планки на лавах, перекладини на огорожі, гойдалка. Це виклик нам усім? Чи просте хуліганство і байдужість. Через цих «гойдунів» цілу неділю дітлахи були позбавлені права весело проводити час на дитячому майданчику. Наразі гойдалка відремонтована. Сподіваємось, що вона служитиме тривалий час малюкам.