Засідання сесії

20 листопада 2018 року в приміщенні селищної ради відбулася 34 сесія 7 скликання Ямпільської селищної ради. У роботі взяли участь 15 депутатів із 22. На порядок денний були винесені 26 питань.

У ході сесії заслухали інформацію про виконання програми соціального і економічного розвитку Ямпільської селищної ради за 9 місяців 2018 року, інформацію головного інспектора Ямпільського районного сектору УДСНС України у Сумській області Кривоноса Є.В. з питання пожежної безпеки на території ради у 2018 році,  головного бухгалтера селищної ради Соломко О.І.  про виконання бюджету за 9 місяців 2018 року, внесли зміни до селищного бюджету на 2018 рік,  розглянули 19 земельних питань та інше.

Більш детальна інформація буде розміщена на веб-сайті селищної ради у розділі сесії.