Мітинг до Дня перемоги над нацизмом

09.05.2019 року, на центральній площі селища Ямпіль зібралося багато ямпільчан та гостей . Урочистою ходою, під звуки військового маршу, з корзинами квітів і гірляндами,  з державними прапорами і прапорцями колона рушила до Меморіалу загиблих воїнів-земляків. Мітинг з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні розпочали ведучі заходу. Вони ж запросили до слова селищного голову Наталію Цибулько, голову Ямпільської  РДА Ірину Панченко, військового комісара Олександра Яловенка, голову спілки ветеранів Ямпільського району Петра Могилу та настоятеля Спасо-Преображенського храму отця Георгія. Основною темою виступаючих було вшанування всіх тих, хто боронив рідну землю від нацистської навали, хто кував перемогу на фронті, в  партизанських загонах і в тилу. А побажанням для всіх були слова про мир і добробут, про щасливе майбутнє нашої країни. Серед виступів звучали пісні  та вірші, підготовлені працівниками Ямпільського РЦКД ( директор Гарбузенко Л.І., диригент Примак М.А.)

Після мітингу для дітей  працівниками Ямпільського центру дитячої та юнацької творчості ( керівник Бабаєв М.І.) був організований і проведений конкурс малюнка на асфальті. Усі  учасники конкурсу отримали морозиво, яке надали підприємці селища Бодаєва Г.Г., Козюля Л.П.,            Шеремереєвич  Ю.Ф. та Грибач Т.О. У цей день пройшли селищні змагання з шахів  пам’яті тренера О.Сергійка. Ямпільська селищна рада виділила кошти на проведення змагання, а також надала солодощі  всім учасникам, яких було зо два десятки. Для всіх присутніх на святі працівники ДНЗ ясла-садок «Малятко»( завідуюча Мерцалова Ю.С) підготували смачний куліш і запашний солодкий чай. Тож  ямпільчани змогли підкріпитися їжею і зігрітися  гарячим чаєм. Одноразовий посуд надала ПП Світлана Мора.

Не завадив короткотривалий дощ наймолодшим мешканцям селища розважитися на батуті і поїсти смаколиків, які продавалися в центрі.

Ямпільська селищна рада щиро вітає всіх із Днем перемоги над нацизмом, 75-річницею вигнання нацистів з України, бажає всім якнайшвидше дочекатися перемоги на Сході України та висловлює подяку всім , хто допоміг у проведенні святково- урочистого заходу.