Чемпіонат України з карате WKC приймало на вихідних місто Дніпро

Дата: 12.04.2021 11:07

Участь у змаганнях брали близько трьохсот спортсменів зі всієї України. З них 17-ть представляли Сумську область.

До збірної Сумщини увійшли спортсмени з міст Суми і Конотоп та селища міського Ямпіль. Змагались у ката та куміте. У підсумку каратисти Сумщини здобули 25 нагород. З них 9 "золотих", 10 "срібних" та 6 "бронзових" медалей.

Зокрема конотопчанин Андрій Москаленко приніс збірній два "золота" (у ката та командному ката) та "срібло" у куміте. Олександр Теліга з Конотопу додав у скарбничку збірної два "срібла" (у ката та командному ката) та "золото" у куміте.

Анна Громило з Ямполя додала "золоту" медаль у ката та "бронзову" у куміте.

"Золото" у ката та "бронзу" у куміте вибороли сумчани Кирило Кундиленко та Поліна Сидоренко. Арсен Глух здобув "золоту" медаль у куміте, Іван Бережний – дві "срібні" медалі, Єва Тіщенко – "срібну" (куміте), Сергій Шарко – "бронзову" (куміте).

Команду Сумщини підготували тренери Лілія Кудінова, Григорій Хлестенков та В'ячеслав Беспалий.