35-ті роковини Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 15:45

35 років віддаляє людство від страшного дня -  аварії на Чорнобильській АЕС. Вона принесла горе, сльози, страждання не на один рік....

Чорнобиль - трагедія не тільки окремих людей, ця трагедія стала невиліковною раною України.  За цими словами –  долі сотень тисяч людей: ліквідаторів, їх родичів, працівників станції, жителів міста Прип'яті та інших територій.
        Знаходячись в умовах карантинних обмежень червоної зони у комунальних закладах Ямпільська публічна бібліотека та Ямпільська мистецька школа з нагоди  відзначення 35-тих роковин Чорнобильської катастрофи, були організовані різнопланові заходи.

Ямпільська центральна публічна бібліотека запросила переглянути книжкову виставку «Чорнобиль: скорбота пам’яті людської»  і прослухати вірш Ліни Костенко «Цей дощ  - як душ». У Грем’яцькій сільській бібліотеці-філії підготовлено виставку-застереження «Судний день нашої історії». Усоцькою бібліотекою-філією організовано екологічний перегляд «Біль і крик душі під знаком Чорнобиля». Шатрищенська сільська бібліотека-філія презентувала годину пам’яті «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі». Екологічна виставка «Чорнобильських дзвонів набат» підготовлена Паліївською сільською бібліотекою-філією.

23 квітня 2021 року в Ямпільській мистецькій школі відбувся захід «Пісня обірвана Чорнобилем». На заході звучала музика М.Скорика, М.Лисенка, Л.Ревуцького.