ДЯКУЄМО ЗА ПЕРЕМОГУ

Дата: 11.05.2021 11:19

Відзначаючи День пам’яті та примирення, вшановуючи пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, у філіях комунального закладу Ямпільська публічна бібліотека Ямпільської селищної ради оформлені книжкові виставки.          Виставку-інсталяцію «Пам’ять мого народу» організувала  Ямпільська центральна публічна бібліотека. У книжковій експозиції представлені художні та наукові твори, документи, які висвітлюють причини виникнення Другої світової війни,  відтворюють широку панораму подій: від початку війни у 1939 році до капітуляції нацистської Німеччини. Публіцистичні та аналітичні матеріали презентують дослідження істориків, а також спогади наших земляків - безпосередніх учасників війни.

Пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

Тематична виставка діятиме до кінця травня. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до історичної пам’яті про роки війни та дізнатися більше про героїчне минуле наших батьків, дідів і прадідів.

Ямпільським центром культури і дозвілля була проведена патріотична акція «Пісні Перемоги», де були представлені найвідоміші пісні воєнних років.       У соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці Ямпільського ЦКіД опубліковано відео-марафон «Незгасне пам’яті вогонь».