Відкритий діалог з платниками податків для виявлення та забезпечення додаткових надходжень до бюджету Ямпільської селищної територіальної громади

Дата: 20.05.2021 09:53

19 травня 2021 року в приміщенні Ямпільської селищної ради проведено зустріч селищного голови за участю начальника фінансового відділу, начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності та представників Головного управління ДПС у Сумській області. На зустріч були запрошені представники ТОВ «ТПК «АГРОІНВЕСТ+» та ТОВ «Ямпільський ливарний механічний завод».

Під час заходу учасники обговорили питання щодо забезпечення додаткових надходжень до бюджету Ямпільської селищної територіальної громади.