У вишиванці до бібліотеки!

Дата: 20.05.2021 13:12

В Україні уже в 15-те відзначають Всесвітній день вишиванки. Ця традиція виникла у 2006 році у Чернівцях і швидко поширилася. У цей день кожен українець одягає вишиванку й виходить у ній на роботу, в університет, школу чи садочок. У рамках Всесвітнього дня вишиванки Ямпільська центральна публічна бібліотека закликала усіх шанувальників вишитого одягу приєднатися 20 травня до бібліотечної акції «У вишиванці до бібліотеки!»

Колоритний захід розпочався зранку. Не звертаючи уваги на дощову погоду, першими завітала родина Підлісних. На згадку дітки отримали пам’ятні призи та світлини родини біля яскравої  фотозони. Однієї з перших привітала бібліотеку зі святом Олена Тахтай, директор Ямпільського краєзнавчого музею,  постійний партнер бібліотеки з проведення культурологічних заходів. Також привітали колектив бібліотеки зі святом читачі: і дорослі, і маленькі. Протягом дня, кожному відвідувачу закладу, одягненому у вишиванку, дарували пам’ятний приз  і  світлину.

Вітаємо усіх зі святом вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі! Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!