Формування професійної компетентності сучасного бібліотекаря

Дата: 02.06.2021 09:40

На базі Імшанської сільської бібліотеки-філії комунального закладу Ямпільської публічної бібліотеки Ямпільської селищної ради для бібліотечних фахівців Ямпільська було проведено  творчу лабораторію «Формування професійної компетентності сучасного бібліотекаря».

Завітавши до Імшани, працівники бібліотечних закладів мали можливість ознайомитися з діяльністю книгозбірні, яку представила бібліотекар Лариса Зіміна.

Під час професійного діалогу  учасники заходу обмінялися думками щодо діяльності публічних бібліотек у рамках карантинних обмежень сьогодення. Мова йшла про нові форми та методи роботи з читачами в епоху цифрової культури, нестандартні та творчі форми роботи, у тому числі – онлайнові.     Жваво пройшло обговорення реорганізації простору бібліотек для створення комфортних умов для користувачів, роботи з реалізації національного проєкту «Дія. Цифрова освіта» щодо їх безкоштовного навчання на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності.

Зустріч пройшла цікаво, змістовно і, головне, засвідчила готовність  бібліотекарів до змін, залишила хороший  настрій та позитивні емоції.