Сім кольорів веселки

Дата: 02.06.2021 15:53

Традиційно в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії. В Ямпільській громаді, саме першого червня, Ямпільська центральна публічна бібліотека провела для дітей святкову літературно - розважальну програму під назвою «Сім кольорів веселки».

Юні користувачі мали можливість позмагатися у конкурсах: «Заплети косичку», «У кого більше ґудзиків на одязі», «Вгадай мультфільм за 10 секунд», пограти в різні ігри: «Веселі тварини», «Відгадай загадку та знайди відгадку», «Бюро казкових знахідок», а також взяти участь у літературній грі  «Передбач своє майбутнє».

Діти були активні та ерудовані. Всі отримали від свята позитивні емоції та хороший настрій.