«Funny kids day»

Дата: 02.06.2021 16:55

В Ямпільській громаді яскраво, енергійно та насичено відзначено Міжнародний день захисту дітей. Свято було організовано Ямпільським центром культури і дозвілля спільно з Ямпільською мистецькою школою та Ямпільським центром дитячої та юнацької творчості.

Свято розпочалося показом мультфільму, по закінченню якого на дітей чекали різноманітні розваги: святковий концерт, конкурс малюнку на асфальті, спортивні конкурси, естафети та музичні ігри. На свято завітали найменші учасники, вихованці дитячого садочка «Малятко», які подарували глядачам веселий танок. Дітей на заході розважали різні казкові герої. Жодна дитина цього дня не залишилась без солодкого подарунку. Яскравим завершенням заходу стала дискотека для дітей «Happy HOLI» з яскравими фарбами HOLI.